Имајте прашања? Контактирајте нè или оставете порака подолу во формуларот
Добијте одговори за цени, Спецификации и инсталација

Адреса:Индустриска зона SKW, Град Шијан, Област Баоан, Градот Шенжен, Кина

Скајп: cxg-11

Е-поштапродажба@ledscreen.cc

Тел:+86 0755 33123095

ФАКС:+86 75533123095

WhatsApp(Вечат):+86 13714518751

Оставете порака подолу